Poszukiwany kierowca autobusu - zapraszamy do współpracy :) - Rokbus - Zakład usług komunikacyjnych

Rokbus

Poszukiwany kierowca autobusu - zapraszamy do współpracy :)

Drodzy chętni kandydaci, zapraszamy do aplikowania na stanowisko kierowcy autobusu, swoje CV można zostawic w biurze (ul. Rolna 39, Rokietnica) lub wysłac mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . SERDECZNIE ZAPRASZAMY :-) Koniecznie proszę do CV załaczyć tę klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych zawartych w moim cv przez ZUK „ROKBUS” Sp. z o.o. z siedzibą w Rokietnicy (62-090), ul. Rolna 39, będącą jednocześnie administratorem danych osobowych, w celu rekrutacji na stanowisko Kierowca autobusu. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Jestem świadom/a, że w każdej chwili mogę cofnąć zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, oraz że przysługuje mi prawo do żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych na poczet przyszłych rekrutacji."

Podanie przez Ciebie danych określonych w art. 221 Kodeksu Pracy jest niezbędne do rozpatrzenia Twojego podania. Zgoda na przetwarzanie danych na poczet przyszłych rekrutacji jest dobrowolna, a jej nieudzielenie nie wpłynie na udział w obecnym procesie rekrutacji.

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityka prywatności.