A może by tak nad morze...? Tak, z Rokbusem! - Rokbus - Zakład usług komunikacyjnych

Rokbus

A może by tak nad morze...? Tak, z Rokbusem!


Zapisz sie na trasę z Rokietnicy do do Grzybowa k. Kołobrzegu i z powrotem w okresie lipiec i sierpień 2018.
Zabierz sie z rodziną, znajomymi i przyjaciółmi. My dowieziemy Was bezpiecznie i wygodnie.
Czeka plaza i morze, ale także okoliczne atrakcje: promenada, port i molo w Kołobrzegu, latarnia morska i inne. Sami decydujecie o tym, jak i gdzie spędzicie dzień nad morzem.
Zdjęcie użytkownika ZUK Rokbus.
 
DLA KOGO: ofertę kierujemy do osób prywatnych, rodzin oraz grup dzieci, zgłoszonych przez ośrodki kultury, kluby wiejskie, rady sołeckie, rady osiedli oraz organizatorów półkolonii.
 
KIEDY: wyjazdy odbywać się będą w każdą sobotę o godz. 5:00, powroty o godz 23:00.Start i powrót z Dworca PKP w Rokietnicy Pobyt nad morzem od 10:00 do 18:00.
 
CENA: 60,- zł od osoby. W cenie zawarty jest wyłącznie koszt przejazdu. Cena nie uwzględnia biletów wstępów do atrakcji turystycznych i wyżywienia.
 
ZGŁOSZENIA: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, przyjmujemy każdorazowo najpóźniej do poniedziałku bezpośrednio poprzedzającego wyjazd, do godziny 15.00, tel. 61 814 54 31
 
PŁATNOŚĆ: każdorazowo najpóźniej do poniedziałku bezpośrednio poprzedzającego wyjazd do godz. 15:00 w tygodniu wyjazdu do kasy siedziby ZUK Rokbus, Rokietnica, ul. Rolna 39
 
UWAGA:
Trasa realizowana jest dla min. 30 zgłoszonych pasażerów
 
Prosimy pamiętać o odpowiednim, wygodnym i dostosowanym do pogody stroju, prowiancie na drogę, napojach, a także o zapewnieniu opieki grupom dzieci.
Nie ponosimy odpowiedzialności za przejazd osób niepełnoletnich bez opieki osób dorosłych.

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityka prywatności.