InteGRAcje 2018_Historyczna wyprawa w Rokbusem - Rokbus - Zakład usług komunikacyjnych

Rokbus

InteGRAcje 2018_Historyczna wyprawa w Rokbusem

Rokietnickie InteGRAcje z udziałem Rokbus wchodzą na stałe do tradycji życia gminy. 26 maja 2018 odbędą się kolejne rokietnickie  rodzinne spotkania w plenerze.

Tym razem motywem przewodnim InteGRAcji jest ważne dla Wielkopolski i dla kraju historyczne wydarzenie: rok 2018 jest rokiem Powstania Wielkopolskiego w Gminie Rokietnica, a InteGRAcje są jedną z okazji, aby przypomnieć sobie o tym  wydarzeniu i uczcić je spotkaniem i wspólną zabawą.

ZUK Rokbus organizuje dla wszystkich obecnych na InteGRAcjach mieszkańców Gminy i ich gości wyprawę do Muzeum Powstańców Wielkopolskich im. Generała Józefa Dowbora-Muśnickiego w Lusowie, gmina Tarnowo Podgórne, gromadzącego pamiątki związane z powstaniem wielkopolskim oraz generałem Józefem Dowborem-Muśnickim, mieszkającym w Lusowie w latach 1920-1937.

Dla wszystkich chętnych będzie kursował bezpłatnie nasz autobus, a w muzeum na zwiedzających będzie oczekiwał przewodnik. Będziemy rozdawać pamiątkowe bilety, a dla najmłodszych naszych pasażerów mamy niespodzianki. Będzie także możliwość podstemplowania rodzinnej książeczki zaliczeń pamiatkową pieczątką!

Od godziny 12:00 czekamy na chętnych na stoisku Rokbus i wydajemy bezpłatnie pamiatkowe bilety.

Pierwszy kurs do muzeum wyjazd pomiędzy godz.12:10 a 12:20, kolejne dwa kursy, wyjazd o godz. 13:30 i 14:45.

Szegółowa informacja  bedzie wywieszona w autobusie i na stoisku Rokbus na InteGRAcjach.

 

Cieszymy się na wspólną historyczną wyprawę z Wami!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityka prywatności.